Miska na ořechy

Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty... více informací »
Miska na ořechy
Značka: Astoreo
69 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty...

Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty plné. A ke všemu ten nepořádek. Šikovná miska s odděleným prostorem pro ořechový odpad je na světě. Má však ještě další vychytávku a tím jsou praktické zarážky pro mobil. Od teď už můžete jíst své oblíbené dobroty a sledovat displej telefonu, aniž byste ho museli složitě držet v ruce. Miska se skládá ze dvou oddělitelných částí. Materiál: plast. Rozměry: průměr 18 cm, výška 9 cm.Na oříšky, ovoce a jiné pochutinyPraktická oddělená část na skořápkyZarážky na mobilTento designový výrobek Miska na ořechy naleznete zrovna tady na našem webu v sekci mísy a misky! Nyní můžete získat ještě další produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další kousky od dodavatele Astoreo. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Astoreo svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní produkt Miska na ořechy od dodavatele s dlouholetou historií Astoreo jednoduše najdete právě teď v nabídce za báječnou cenu! Nyní pořídíte za 69 Kč.