Miska na ořechy

Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty... více informací »
Miska na ořechy
Značka: Astoreo
69 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty...

Rádi louskáte oříšky nebo třeba slunečnicová semínka? Čím více je jich vyloupaných, tím hůře se mezi prázdnými skořápkami hledají ty plné. A ke všemu ten nepořádek. Šikovná miska s odděleným prostorem pro ořechový odpad je na světě. Má však ještě další vychytávku a tím jsou praktické zarážky pro mobil. Od teď už můžete jíst své oblíbené dobroty a sledovat displej telefonu, aniž byste ho museli složitě držet v ruce. Miska se skládá ze dvou oddělitelných částí. Materiál: plast. Rozměry: průměr 18 cm, výška 9 cm.Na oříšky, ovoce a jiné pochutinyPraktická oddělená část na skořápkyZarážky na mobil Žádaný produkt Miska na ořechy pořídíte bez obtíží na našem webu v populární rubrice mísy a misky. Nyní si můžete pořídit unikátní kusy ve zmiňované sekci za outletovou cenu.

Akční a ve slevě výrobek Miska na ořechy od odblíbeného výrobce Astoreo lze pořídit právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 69 Kč.