Mlékovar 1,5 l

Nerezový mlékovar je pro vaření mléka skvělý typ nádobí. Vařit v něm můžete nejen mléko, ale ideální je i na přípravu... více informací »
Mlékovar 1
Značka: Florina
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Nerezový mlékovar je pro vaření mléka skvělý typ nádobí. Vařit v něm můžete nejen mléko, ale ideální je i na přípravu...

Nerezový mlékovar je pro vaření mléka skvělý typ nádobí. Vařit v něm můžete nejen mléko, ale ideální je i na přípravu pudinků, čokolády nebo různých omáček. Je dvoustěnný a díky vodě, kterou je do prostoru mezi nerezovými stěnami třeba nalít se už mléko nikdy nepřipálí. Toto vaření využívá jednoduchého principu vaření ve vodní lázni. Voda se nalévá do mlékovaru otvorem, na kterém je nasazena nerezová píšťalka. Ta vás zvukem upozorní na to, že voda mezi stěnami se vaří a tím i samotný pokrm. Tvarované plastové držadlo je žáruvzdorné. Součástí mlékovaru je nerezová poklička. Dvoustěnný nerezový hrnecVhodný pro vaření mléka, pudinků, omáček nebo čokoládyDíky dvoustěnnému provedení se pokrm nepřipalujePíšťalka pro akustický signál varuŽáruvzdorná rukojeťNerezová pokličkaObjem 1,5 lVhodný na všechny typy sporáků kromě indukceMateriál: nerezová ocel, odolný plast. Rozměry: 15 x 17 x 20,5 cm. Objem: 1,5 l.
Akční a ve slevě produkt Mlékovar 1,5 l máte možnost pořídit právě teď tu na webu v oblíbené rubrice pomocníci do kuchyně! Nyní koupíte ostatní kousky ze zmíněné kategorie snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Florina. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Florina dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.

Akční produkt Mlékovar 1,5 l od společnosti s dlouholetou tradicí Florina jde získat zde teď právě napořád výhodně. Nyní za akční cenu 499 Kč.