NA

Vinotéka Vinamour 77 Duo od Klarstein promění dobré víno v nádherný požitek. Její velký vnitřní prostor poskytuje... více informací »
NA
Značka: NA
25 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Vinotéka Vinamour 77 Duo od Klarstein promění dobré víno v nádherný požitek. Její velký vnitřní prostor poskytuje...

Vinotéka Vinamour 77 Duo od Klarstein promění dobré víno v nádherný požitek. Její velký vnitřní prostor poskytuje atraktivní a dobře temperovaný domov až pro 77 lahví vína na 8 vyjímatelných dřevěných policích. Díky dvěma odděleným chladicím zónám se bílá i červená vína cítí stejně dobře a plně rozvinou své individuální aroma mezi 5 a 20 °C. Nastavení teploty se provádí pomocí přehledného dotykového panelu s LCD displejem. Díky zapínatelnému vnitřnímu LED osvětlení, velkým panoramatickým skleněným dveřím a jednoduchému designu se Vinamour 77 Duo stane skutečnou ozdobou vaší domácnosti. Poznámka: K uložení sklenic na víno si můžete objednat také držák na víno z bukového dřeva (10032964). Diskontní produkt lze získat již dnes tu na webu v rubrice volně stojící vinotéky. Mrkněte na kvalitní produkty z této kategorie z pohodlí domova.

Super výrobek NA od oblíbené značky NA můžete najít na našich stránkách za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 25 199 Kč.
Další produkty od výrobce NA