NA

Z lásky k vínu Klarstein Shiraz 16 Quartz : chladnička na víno zajišťuje nejlepší požitek z vína díky ideální teplotě pro... více informací »
NA
Značka: NA
6 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Z lásky k vínu Klarstein Shiraz 16 Quartz : chladnička na víno zajišťuje nejlepší požitek z vína díky ideální teplotě pro...

Z lásky k vínu Klarstein Shiraz 16 Quartz : chladnička na víno zajišťuje nejlepší požitek z vína díky ideální teplotě pro pití. Poskytuje nejlepší podmínky pro dlouhodobé skladování. Přední dveře z bezpečnostního skla poskytují příjemný výhled a velmi elegantně prezentují zásoby vína. Vinotéku můžete snadno ovládat pomocí dotykového displeje. Pro milovníky a znalce vína: temperovací chladnička Shiraz 16 Quartz z Klarstein je stylový úložný prostor pro víno, šumivé víno a další nápoje.
Tento akční kousek máte možnost pořídit také tady a teď na našich stránkách v populární kategorii volně stojící vinotéky. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka NA má vysoce kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky NA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt NA od oblíbené značky se zárukou kvality NA můžete dostat právě nyní napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 6 199 Kč.
Další produkty od výrobce NA