Nafukovací kruh Donut

Užijte si příjemnou zábavu při koupání, ať jste v bazénu, u rybníka nebo u moře. Nafukovací kruh Donut ve tvaru ikonické... více informací »
Nafukovací kruh Donut
Značka: Bestway
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Užijte si příjemnou zábavu při koupání, ať jste v bazénu, u rybníka nebo u moře. Nafukovací kruh Donut ve tvaru ikonické...

Užijte si příjemnou zábavu při koupání, ať jste v bazénu, u rybníka nebo u moře. Nafukovací kruh Donut ve tvaru ikonické koblihy je vhodný pro děti od 12 let. Používání u dětí mladších 12 let pouze v přítomnosti dospělé osoby. Kruh je vyrobený z kvalitního a odolného vinylu o síle 0,24 mm.Průměr kruhu: 107 cm. Součástí balení je opravná sada.Nafukovací kruh DonutKe koupáníKvalitní a odolný vinylPrůměr 107 cmPro děti od 12 let a dospělé Nafukovací kruh Donut značky Bestway.

Nafukovací kruh Donut – kvalitní a odolný vinyl – součástí balení je opravná sada, vhodný pro děti od 12 let a dospělé. vinyl.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Nafukovací kruh Donut originál od značky Bestway jednoduše naleznete na našich stránkách za akční cenu. Akční cena 189 Kč.