Nákupní taška na kolečkách

Nákupní taška na kolečkách je pomocníkem při těžších nákupech. Je vybavena ergonomickou rukojetí. Konstrukce tašky je... více informací »
Nákupní taška na kolečkách
Značka: Brilanz
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Nákupní taška na kolečkách je pomocníkem při těžších nákupech. Je vybavena ergonomickou rukojetí. Konstrukce tašky je...

Nákupní taška na kolečkách je pomocníkem při těžších nákupech. Je vybavena ergonomickou rukojetí. Konstrukce tašky je zpevněná kovovou odkládací plochou a tím jí dodává stabilitu. Textilní taška je snadno odnímatelná z kovové konstrukce a snadná na údržbu. Taška má větší kolečka pro pohodlné a snadné použití i na nerovném povrchu. Oceníte jednoduchý skládací mechanismus, který umožňuje tašku složit a uložit i do malého prostoru (doma i v autě). Materiál: Plast, kov, polyester. Objem tašky: 30 l. Maximální nosnost: 30 kg. Rozměry samostatné tašky bez konstrukce: výška 56 cm, šířka 36 cm, hloubka 25 cm. Výška tašky včetně konstrukce: 98 cm. Kolečka: průměr 20 cm. Celková váha: 2,46 kg. ·         Ideální pomocník pro těžké nákupy·         Stabilní parkovací pozice·         Ergonomická rukojeť pro pohodlné používání·         Odnímatelná textilní taška·         Jednoduchý skládací mechanismus·         Skladnost i do malých prostor·         Objem 30 l·         Maximální nosnost 30 kg Nákupní taška na kolečkách značky Brilanz.

Nákupní taška na kolečkách – textilní taška je snadno odnímatelná z kovové konstrukce – . plast, kov, polyethylen.

Levný kus Nákupní taška na kolečkách od oblíbené značky Brilanz jednoduše můžete sehnat u nás nyní skutečně levně! Nabídka již od 949 Kč.