Numan RETROSPECTIVE 1977 MKII, trojpásmové stojanové reproduktory, bílé

STYLOVÁ ELEGANCENekompromisní retroNeobyčejné reproduktory řady Retrospective jsou prohlášením nekompromisního, stylového designu Made in Berlin.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Numan
3 933 Kč
Ověřit dostupnost »
STYLOVÁ ELEGANCENekompromisní retroNeobyčejné reproduktory řady Retrospective jsou prohlášením nekompromisního, stylového designu Made in Berlin....

STYLOVÁ ELEGANCENekompromisní retroNeobyčejné reproduktory řady Retrospective jsou prohlášením nekompromisního, stylového designu Made in Berlin. Inspirováno estetikou 70. let se setkávají klasické a inovativní detaily spojují se do nadčasového celku.S řadou Retrospective MKII postupují NUMAN retro reproduktory do druhého kola. Mechanický design byl technicky optimalizován a akustika prošla laděním. Teplý a dynamický zvuk zůstal nedotčen a vysokofrekvenční podíl byl jemně zušlechtěný. Nové charakterové vlastnosti dodávají reproduktoru více bohatých detailů a transparentnost. Dále bylo postaráno i individualitu zaměřenou na zákazníka. Můžete volně kombinovat 3 barevné odstíny s vhodnými kryty. Tak jak se Vám to líbí a jak Vám to vyhovuje.PŘESVĚDČIVÁ VÝBAVADynamický, sebevědomý a výkonnýDecentní a zároveň jednoduchý retro design NUMAN  Retrospective 1977 MKII rozbuší srdce všech nadšence designu. Technika uvnitř přesvědčí všechny milovníky zvuku. Reproduktory řady Retrospecitve nejsou laděny neutrálně. Jejich zvukový obraz je víceméně teplý, dynamický a s novým nádechem vzdušnosti při každém hudebním směru se ukazuje jako extrémně hravý.NUMAN  Retrospective 1977 MKII je trojpásmový stojanový reproduktor s typickým vzhledem 70. let. Použité komponenty a zvukový charakter je přitom vysoce moderní. Díky dvěma zabudovaným 20 cm (8 „) – basovým reproduktorem, 10 cm (4“) – středovým reproduktorem a jedním výškovým reproduktorem se saténovou kupolí a zabudovaným zvukovým vedením, přesvědčují reproduktory silným a teplým zvukem, který má silný charakter v každém hudebním směru. V popředí stojí vysokokvalitní 3pásmová frekvenční dvojice, která rozděluje hudební signál a dodává precizní a obzvlášť detailní zvuk.Reproduktory NUMAN  Retrospective jsou typické 4 ohmové reproduktory, které fungují skoro s každými HiFi zesilovačem, aniž ho poškodily – to platí i pro většinu starších zesilovačů a Reciever ze 70. a 80. let.Stojanové reproduktory Retrospective 1977 MKII se starají o napínavý a působivý hudební zážitek, od kterého se nebudete umět odtrhnout.Diskontní výrobek Numan RETROSPECTIVE 1977 MKII, trojpásmové stojanové reproduktory, bílé lze zakoupit již dnes tady a teď na našich stránkách v rubrice sloupové reproduktory. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další produkty značky Numan. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Numan RETROSPECTIVE 1977 MKII, trojpásmové stojanové reproduktory, bílé od společnosti s úžasnou pověstí Numan máte možnost sehnat u nás nyní za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 3 933 Kč.