Nutrilove dog kapsička gravy

Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro psy vysoké kvality, které může být podáváno také jako chutná... více informací »
Nutrilove dog kapsička gravy
Značka: Astoreo
55 Kč
Ověřit dostupnost »
Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro psy vysoké kvality, které může být podáváno také jako chutná...

Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro psy vysoké kvality, které může být podáváno také jako chutná pochoutka a odměna.Váš pes si vychutná skvělou chuť bez přidaných umělých aromat a bez přidaných konzervantů.Dušené filetky s delikátním kuřecím v omáčce – složení: maso a výrobky živočišného původu (82 % ve filetkách, z toho 8 % kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.Dušené filetky se šťavnatým hovězím v omáčce – složení: maso a výrobky živočišného původu (82% ve filetkách, z toho 8% hovězí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry.Analytické složky: vlhkost 82 %, protein 8 %, obsah tuku 5 %, hrubý popel 2 %, hrubá vláknina 0,4 %.“ Super produkt najdete jednoduše tu na webu umístěný v kategorii kapsičky. Nyní pořídíte unikátní kousky z této populární kategorie jednoduše online!

Akční a ve slevě výrobek Nutrilove dog kapsička gravy od známého výrobce Astoreo můžete najít u nás právě za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 55 Kč.