Nůž na pečivo 30 cm

Je vůbec možné zocelit krájení pečiva? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní nůž ROOC z patentované výroby, určený ke... více informací »
Nůž na pečivo 30 cm
Značka: Astoreo
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vůbec možné zocelit krájení pečiva? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní nůž ROOC z patentované výroby, určený ke...

Je vůbec možné zocelit krájení pečiva? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní nůž ROOC z patentované výroby, určený ke krájení pečiva. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.
Nejprodávanější produkt Nůž na pečivo 30 je k získání jednoduše tu na našem webu v oblíbené kategorii kuchyňské nože! Nyní si můžete pořídit jiné zboží z naší sekce za nejlepší ceny! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Astoreo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Astoreo dlouhodobě nabízí vynikající produkty

Tento unikátní produkt Nůž na pečivo 30 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Astoreo můžete dostat tady teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 189 Kč.