Nůž na pečivo 30 cm

Je vůbec možné zocelit krájení pečiva? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní nůž ROOC z patentované výroby, určený ke... více informací »
Nůž na pečivo 30 cm
Značka: Astoreo
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vůbec možné zocelit krájení pečiva? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní nůž ROOC z patentované výroby, určený ke...

Je vůbec možné zocelit krájení pečiva? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní nůž ROOC z patentované výroby, určený ke krájení pečiva. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.Neodolatelný produkt Nůž na pečivo 30 můžete pořídit právě teď u nás v rubrice kuchyňské nože. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Významný výrobce Astoreo dodává prvotřídní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Velmi žádaný kus Nůž na pečivo 30 cm od společnosti Astoreo pohodlně pořídíte tady teď ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 189 Kč.