Nůž na pečivo 30 cm

Tento oblíbený produkt Nůž na pečivo 30 cm s osvědčenou značkou Astoreo můžete koupit u nás za akční cenu. Aktuálně výhodně za 189 Kč.
Nůž na pečivo 30 cm
Značka: Astoreo
189 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.
Velmi žádaný produkt máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách umístěný v rubrice kuchyňské nože! Nyní můžete koupit ještě další produkty z této sekce na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další prověřené zboží značky Astoreo. Najdete je níže na této stránce.