Nůž na pečivo 30 cm

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu... více informací »
Nůž na pečivo 30 cm
Značka: Astoreo
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu...

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.Výjimečný a žádaný produkt Nůž na pečivo 30 můžete sehnat bez obtíží tu na našem webu ve známé sekci kuchyňské nože! Nyní si můžete vybrat zlevněné kusy ve zmíněné sekci za skvělou cenu! Přední dodavatel Astoreo má top sortiment.

Designový produkt Nůž na pečivo 30 cm od dodavatele kvalitních produktů Astoreo snadno můžete najít tady a teď právě za příznivou cenu. Aktuálně výhodně za 189 Kč.