Obědový box

Často si potřebujeme jídlo vzít s sebou do školy, do práce nebo na výlet. Obědový nosič je výborné řešení. Díky dvěma boxům můžeme... více informací »
Obědový box
Značka: Astoreo
99 Kč
Ověřit dostupnost »
Často si potřebujeme jídlo vzít s sebou do školy, do práce nebo na výlet. Obědový nosič je výborné řešení. Díky dvěma boxům můžeme...

Často si potřebujeme jídlo vzít s sebou do školy, do práce nebo na výlet. Obědový nosič je výborné řešení. Díky dvěma boxům můžeme potraviny oddělit, aniž by se vzájemně promíchal jejich obsah. Mělký box poslouží k uložení příboru a ubrousku nebo jako další prostor pro jídlo. Všechny boxy složené na sebe uzavírá víko a klipsy. Souprava se skládá ze dvou hlubších boxů, jednoho mělkého boxu, umělohmotného příboru a víka s klipovým uzávěrem. Materiál: plast. Rozměry: 14 x 14 x 11 cm.Prakticky členěnýKlipové uzávěryPlastový příbor
Hodně prodávaný kousek Obědový box můžete nakoupit přímo tady na našich stránkách ve známé rubrice kuchyně a jídelna. Nyní najdete unikátní kousky ve zmiňované rubrice za báječnou cenu.

Zajímavý kousek Obědový box od dodavatele se skvělou pověstí Astoreo lze pořídit již dnes až neuvěřitelně levně! V současnosti za 99 Kč.