Pánské bavlněné tričko personalizované

Dárek, kterým uděláte radost každému chlapci nebo muži- to je pánské tričko s vyšitým textem nebo obrázkem. Je to skvělý... více informací »
Pánské bavlněné tričko personalizované
Značka: Astoreo
249 Kč
Ověřit dostupnost »
Dárek, kterým uděláte radost každému chlapci nebo muži- to je pánské tričko s vyšitým textem nebo obrázkem. Je to skvělý...

Dárek, kterým uděláte radost každému chlapci nebo muži- to je pánské tričko s vyšitým textem nebo obrázkem. Je to skvělý nápad také pro rodinné a skupinové aktivity. Každý si to své již neomylně pozná. Tričko nabízíme v několika barvách i velikostech.Umístění textu: horní část vlevo.Umístění obrázku: horní část vlevo.Menší velikosti oblečení neumožňují vyšít delší názvy pouze na levou stranu. Je nutné počítat s tím, že se celá výšivka přizpůsobí šířce oblečení. Vlivem většího počtu znaků se tak může umístění výšivky posunout na střed.Možnosti výběru výšivky:Text pouze jeden řádek – velikost písma cca 3 – 5 cmObrázek 4 cm (sluníčko, srdíčko, čtyřlístek, beruška, hvězda, fotbalový míč, traktor, dinosaurus)Kombinace obrázku a textu: obrázek v levé části + text pod obrázkemBarvy vyšívacích nití na výběr: šedá, antracitová, růžová, modrá, bílá.Maximální počet znaků pro vyšití je 12. Počet vyšitých znaků úměrně ovlivňuje výšku výšivky (více znaků = menší písmo). Výslednou výšku písma ovlivňuje také rozměr zvoleného ručníku. Při použití kombinace písmen s dolními dotahy (g, j, p, q, y) a horními dotahy (b, d, f, h, k, l, t) je nutné počítat s optickou změnou výšky písma. V takovém případě se celková výška výšivky měří od nejvyššího bodu písmen v horní lince po nejnižší bod písmen ve spodní lince. Tím je výsledné písmo nižší, než by tomu bylo při použití písmen pouze s horními dotahy.Doporučení: rubová strana výšivky je podložena netkanou textilií, kterou doporučujeme odstranit až po prvním vyprání. Odstraníte ji jednoduchým odtržením nebo šetrným odstřižením nůžkami.Upozornění: na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy. Detailnější informace najdete zde.Informace o produktu:Pánské bavlněné tričko klasického střihu je jednobarevné, má kulatý výstřih a krátké rukávy. Kvalitní 100% bavlna zaručí maximální komfort při nošení. Vyberte si z 6 různých barev a z 5 velikostí. Gramáž: 190 g/m²Pánské tričkoKulatý výstřihKrátké rukávyKlasický střihPohodlné100% bavlněný žerzejVýběr barev Pánské bavlněné tričko personalizované značky Astoreo.

Pánské bavlněné tričko personalizované – pohodlné, klasický střih – na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy.. 100% bavlna žerzej.

Unikátní kus Pánské bavlněné tričko personalizované od známé společnosti Astoreo seženete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 249 Kč.