Podsedák na zem

Pohodlně se dá sedět i na zemi. Nevěříte? Jednoduchý podsedák na zem představuje v takovém případě maximální volnost a... více informací »
Podsedák na zem
Značka: Today
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohodlně se dá sedět i na zemi. Nevěříte? Jednoduchý podsedák na zem představuje v takovém případě maximální volnost a...

Pohodlně se dá sedět i na zemi. Nevěříte? Jednoduchý podsedák na zem představuje v takovém případě maximální volnost a ještě větší pohodlí. Sednout si tak můžete všude tam, kde se vám zlíbí a pokaždé to bude příjemné. Ideální řešení při velké domácí sešlosti je na světě. Podsedáky můžete mezi sebou barevně kombinovat a získáte tak do svého domova nové barevné prvky. Jsou velmi skladné a dají se jednoduše stohovat. Poutko k nošení usnadňuje jejich přenášení. Vzhledem ke svému objemu není vhodný k praní. Případné skvrny doporučujeme setřít vlhkým hadříkem.Materiál: 100% bavlna. Rozměry: 40 x 40 x 12 cm.Pohodlný a měkkýK sezení doma, na terase i na zahraděBarevný výběrPoutko k pohodlnému přenášeníMožnost praktického stohování Podsedák na zem značky Today.

Podsedák na zem – stohovatelný, poutko k pohodlnému přenášení – . 100% bavlna.

Tento zlevněný kus Podsedák na zem od známé značky Today snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě levně. Ceny již od 399 Kč.