Polostahovací obojek pro psy

Pevný polostahovací obojek je ideální na trénink, soutěže a další sportovní aktivity s Vaším psem.Snadno a rychle se nasazuje i... více informací »
Polostahovací obojek pro psy
Značka: Astoreo
569 Kč
Ověřit dostupnost »
Pevný polostahovací obojek je ideální na trénink, soutěže a další sportovní aktivity s Vaším psem.Snadno a rychle se nasazuje i...

Pevný polostahovací obojek je ideální na trénink, soutěže a další sportovní aktivity s Vaším psem.Snadno a rychle se nasazuje i svléká.Díky lehkému materiálu a ergonomickému designu je obojek pro Vašeho psa pohodlný a vysoce viditelné 3M reflexní prvky zajistí bezpečnost i za horších viditelnostních podmínek.Nastavitelný krk a hrudník u postroje, ergonomické 2mm neoprenové polstrování, kovové části pokované černým niklem, viditelné 3M reflexní prvky, tahová síla produktu byla testována v laboratoři podle SFS-EN ISO 13934-1 standartu a byla potvrzena odolnost vůči tahovým požadavkům. Polostahovací obojek pro psy značky .

Polostahovací obojek pro psy – – . .

Nejprodávanější kus Polostahovací obojek pro psy od známé značky Astoreo můžete najít zde teď právě téměř zdarma. Nabídka od 569 Kč.