Povlečení GREEN FEATHERS

Od této chvíle můžete směle pořádat soutěže v povlékání ložního prádla. Výměna povlečení GREEN FEATHERS totiž ještě... více informací »
Povlečení GREEN FEATHERS
Značka: Astoreo
1 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Od této chvíle můžete směle pořádat soutěže v povlékání ložního prádla. Výměna povlečení GREEN FEATHERS totiž ještě...

Od této chvíle můžete směle pořádat soutěže v povlékání ložního prádla. Výměna povlečení GREEN FEATHERS totiž ještě nikdy nebyla snadnější. Povlak na přikrývku je v rozích opatřený průstřihy pro rychlou a snadnou manipulaci. Už nemusíte povlečení složitě obracet naruby, ale ruce průstřihy pouze prostrčíte. Povlečení podle posledních ložnicových trendů zaujme nevšedními motivy, kvalitou materiálu i zpracováním. Vrchní a reverzní strana se liší v použitém dezénu a tím se povlečení stává ještě zajímavější. Strany můžete střídat podle chuti a nálady.Materiál: 100% bavlna. Rozměry:jednolůžko: polštář 70 x 90 cm, přikrývka 140 x 200 cmdvoulůžko: polštář 2 ks 70 x 90 cm, přikrývka 220 x 200 cm  Povlečení GREEN FEATHERSPraktické prostřihy pro snadné povlékáníJemné a prodyšnéKvalitní 100% bavlnaNa jednolůžko i dvoulůžkoZipové zapínáníDlouhá životnost a stálobarevnostDoporučení: povlečení perte z rubové strany se zapnutým zipem a podle pokynů uvedených na obalu Povlečení GREEN FEATHERS značky Astoreo.

Povlečení GREEN FEATHERS – jemné a prodyšné, dlouhá životnost a stálobarevnost, zipové zapínání,praktické prostřihy pro snadné povlékání – povlečení perte z rubové strany se zapnutým zipem a podle pokynů uvedených na obalu. 100% bavlna.

Diskontní výrobek Povlečení GREEN FEATHERS od top značky Astoreo snadno můžete získat tady teď ve výprodejové akci. Nabídka již od 1 199 Kč.