Povlečení Stranger Things

Povlečení Stranger Things nadchne všechny fanoušky známého sci-fi mysteriózního seriálu.  Lícní strana přikrývky má motiv reálného a... více informací »
Povlečení Stranger Things
Značka: Bedtex
649 Kč
Ověřit dostupnost »
Povlečení Stranger Things nadchne všechny fanoušky známého sci-fi mysteriózního seriálu.  Lícní strana přikrývky má motiv reálného a...

Povlečení Stranger Things nadchne všechny fanoušky známého sci-fi mysteriózního seriálu.  Lícní strana přikrývky má motiv reálného a paralelního světa, který pečliví diváci dobře znají. Povlak polštáře je stejný, jako lícová strana přikrývky. Reverzní strana povlečení je svisle pruhovaná, v barvách červené a černé. Povlečení je oboustranné a ušité ze 100% hladké bavlny renforcé.Materiál: 100% bavlna. Rozměry: přikrývka 140 x 200 cm, polštář 70 x 90 cm.Povlečení perte z rubové strany se zapnutým zipem, podle symbolů uvedených na obalu. Nepoužívejte prací prostředky s obsahem bělících a rozjasňujících substancí. Odstřeďujte při nižších otáčkách, aby nedošlo k polámání a k trvalému poškození bavlněných vláken.Povlečení Stranger Things BlackMotiv oblíbeného seriáluZipové zapínání100% bavlna Povlečení Stranger Things značky Bedtex.

Povlečení Stranger Things – zipové zavírání – perte z rubové strany se zapnutým zipem. 100% bavlna.

Ve slevě tento produkt Povlečení Stranger Things originál od značky Bedtex jednoduše pořídíte na našich stránkách v akci. Nabídka již od 649 Kč.