Povlečení Vánoční les

Povlečení Vánoční les, přinese do vaší ložnice pravou vánoční atmosféru. Povlečení na přikrývku je oboustranné,povlečení na polštář z... více informací »
Povlečení Vánoční les
Značka: Bedtex
549 Kč
Ověřit dostupnost »
Povlečení Vánoční les, přinese do vaší ložnice pravou vánoční atmosféru. Povlečení na přikrývku je oboustranné,povlečení na polštář z...

Povlečení Vánoční les, přinese do vaší ložnice pravou vánoční atmosféru. Povlečení na přikrývku je oboustranné,povlečení na polštář z obou stran ve stejném motivu. Je ušité ze 100% hladké bavlny v kvalitě Renforcé. Díky praktickému zipovému zapínání je manipulace s povlečením rychlá a jednoduchá.Rozměry na jednolůžko: přikrývka 140 x 200 cm, polštář 70 x 90 cm. Certifikace Öko-Tex Standard 100.Povlečení perte z rubu, se zapnutým zipem a podle symbolů uvedených na obalu. Nepoužívejte prací prostředky obsahující rozjasňující a bělící substance. Odstřeďováním při nižších otáčkách, zamezíte polámání a trvalému poškození vláken.Povlečení Vánoční lesOboustranné100% hladká bavlna kvality RenforcéZipové zavíráníCertifikát Öko-Tex Standard 100 Povlečení Vánoční les značky Bedtex.

Povlečení Vánoční les – oboustranné, zipové zavírání – certifikát Öko-Tex Standard 100. 100% bavlna.

Akční výrobek Povlečení Vánoční les značky Bedtex snadno můžete pořídit u nás teď skutečně levně. Teď v akci 549 Kč.