Regál na kolečkách

Regál na kolečkách, který snadno přemístíte kamkoliv. Je natolik univerzální a praktický, že se hodí v domácnosti kdekoliv. Je... více informací »
Regál na kolečkách
Značka: Orion
1 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Regál na kolečkách, který snadno přemístíte kamkoliv. Je natolik univerzální a praktický, že se hodí v domácnosti kdekoliv. Je...

Regál na kolečkách, který snadno přemístíte kamkoliv. Je natolik univerzální a praktický, že se hodí v domácnosti kdekoliv. Je vybavený dvěma odkládacími plochami, dvěma výsuvnými košíky a 4 háčky. Materiál: dřevotříska s melaminem, kov s ekologickou povrchovou úpravou. Nosnost 40 kg. Rozměry: 57 x 30 x 84 cm.• Univerzální a praktický• Pojízdný• Maximum úložného prostoru• Nosnost 40 kg Vysoce kvalitní kousek Regál na kolečkách jde pořídit právě teď u nás v rubrice drobný nábytek. Prozkoumejte ostatní výrobky ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Významný výrobce Orion vám poskytuje velmi kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Super výrobek Regál na kolečkách od oblíbené značky Orion pohodlně pořídíte v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Ceny již od 1 199 Kč.