Retro rádio PHILIPS TAVS700

V tomto Bluetooth reproduktoru napájeném ze sítě se snoubí autentický styl 50. let s moderním výkonem. Dřevěná skříňka, měděné číselníky a... více informací »
Retro rádio PHILIPS TAVS700
Značka: Philips
3 899 Kč
Ověřit dostupnost »
V tomto Bluetooth reproduktoru napájeném ze sítě se snoubí autentický styl 50. let s moderním výkonem. Dřevěná skříňka, měděné číselníky a...

V tomto Bluetooth reproduktoru napájeném ze sítě se snoubí autentický styl 50. let s moderním výkonem. Dřevěná skříňka, měděné číselníky a stmívatelný displej z něj udělají dokonalý středobod každé místnosti. Digitální rádiový tuner zajišťuje čistý příjem.Ikonický vzhledModerní výkonDřevěná skříň v provedení vintage, detaily ve stylu 50. letČistý a detailní zvukŠirokopásmové reproduktory 2x3Port funkce Bass-reflex, plné a mocné nízké tóny,Velký, dobře čitelný displej digitálních hodin, stmívatelnýVyladěno na současnost – digitální rádio DAB+ a FM s předvolbami, dva dvojvrstvé ovládací knoflíky, výstupní výkon 20W, síťovaná mřížka v měděném odstínu nechává zvuk proudit.Zahrajte to znovu – audio vstup, připojení téměř ke každému zdroji, vstup napájení, napájení ze sítě.Vyrobeno společností Philips.
Unikátní kus Retro rádio PHILIPS TAVS700 naleznete bezprostředně tady na webu v populární sekci audio-video. Nyní můžete získat ostatní kousky z této rubriky za nejnižší cenu! To ale není vše, máme toho více. Mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Philips. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Retro rádio PHILIPS TAVS700 od dodavatele s dobrým jménem Philips máte možnost získat ještě dnes trvale výhodně! Aktuálně výhodně za 3 899 Kč.