Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci

Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci je ideální pro příjemné a účinné masáže celého těla. Je vybavený... více informací »
Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci
Značka: VitalPeak
1 399 Kč
Ověřit dostupnost »
Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci je ideální pro příjemné a účinné masáže celého těla. Je vybavený...

Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci je ideální pro příjemné a účinné masáže celého těla. Je vybavený dvěma výměnnými nástavci pro masáž různých tělesných partií. Nástavce jsou vhodné k hloubkové masáži při únavě a ztuhlosti svalů a také k jejich regeneraci a celkové relaxaci. Masáž ručním přístrojem by neměla trvat déle, než 15 minut a proto přístroj nabízí dvě úrovně intenzity a bezpečnostní pojistku, která se aktivuje po 15 minutách provozu. Použít jej můžete znovu po 20 minutách.Ruční masážní přístroj MSG 60Vhodný pro masáže celého tělaDvě vyměnitelné hlaviceRežim vibracíSíťový provozErgonomickýBezpečností pojistka Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci značky VitalPeak.

Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci – dvě vyměnitelné hlavice, ergonomický, bezpečností pojistka – . plast.

Neodolatelný produkt Ruční masážní přístroj MSG 60 s výměnnými nástavci od značky s dlouholetou historií VitalPeak pohodlně seženete tady nyní až neuvěřitelně levně! Nabídky od 1 399 Kč.