Ručník s bordurou

Tyto ručníky jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Oblíbíte si jejich dokonalou savost a jemnost. Jsou ze 100% bavlny, a... více informací »
Ručník s bordurou
Značka: Today
159 Kč
Ověřit dostupnost »
Tyto ručníky jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Oblíbíte si jejich dokonalou savost a jemnost. Jsou ze 100% bavlny, a...

Tyto ručníky jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Oblíbíte si jejich dokonalou savost a jemnost. Jsou ze 100% bavlny, a proto lze při jejich praní použít i menší dávku aviváže pro změkčení. Díky materiálu neztratí nic ze své požadované savosti a zároveň budou příjemně voňavé. Můžete je kombinovat s dalšími 5 barevnými odstíny z naší nabídky, v 5 různých velikostech nebo sjednotit do sady jedné barvy.100% bavlna v gramáži 500 g/m²Certifikát zdravotně nezávadného materiálu OEKO-TEX Standard 100.   Ručník s bordurou značky Today.

Ručník s bordurou – dokonalá savost a jemnost – certifikát zdravotně nezávadného materiálu OEKO-TEX Standard 100. 100% bavlna.

Žádaný produkt Ručník s bordurou pocházející od značky Today jednoduše můžete sehnat právě zde opravdu výhodně! Teď za akční cenu 159 Kč.