Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320

Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320 o objemu 1,8 l s 3D potiskem upoutá v každé kuchyni. Díky nevšednímu vzhledu a kvalitnímu... více informací »
Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320
Značka: Concept
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320 o objemu 1,8 l s 3D potiskem upoutá v každé kuchyni. Díky nevšednímu vzhledu a kvalitnímu...

Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320 o objemu 1,8 l s 3D potiskem upoutá v každé kuchyni. Díky nevšednímu vzhledu a kvalitnímu zpracování stojí tento model na předních místech ve své kategorii. Díky širokému tělu, skrytému topnému tělesu a vyjímatelnému sítku proti vodnímu kameni je její čištění velmi snadné. Výhodou je otočná 360 ° základna. Široké hrdlo umožňuje snadné nalévání vody do šálků. Víko snadno otevřete stiskem tlačítka. Oboustranný vodoznak dovoluje snadný přehled o množství vody v konvici. Je vybavená dvojnásobným bezpečnostním systémem a díky tomu nedochází k jejímu přehřátí. Konvice se automaticky vypne v okamžiku, kdy dosáhne voda v ní bodu varu nebo po sejmutí z podstavce. Atraktivní designObjem 1,8 l3D potiskSkryté topné tělískoČervená kontrolka provozu ve spínačiKvalitní značkový konektor StrixTlačítko pro otevírání víkaVyjímatelný filtr proti usazeninámDvojnásobný bezpečnostní systémAutomatické vypínáníOboustranný vodoznakPříkon 1850 – 2000 WNapětí 220 – 240 V Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320 značky Concept.

Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320 – vyjímatelný filtr proti usazeninám, dvojnásobný bezpečnostní systém – . .

Kvalitní výrobek Rychlovarná konvice CONCEPT RK 2320 od přední značky Concept snadno získáte teď napořád výhodně. Akční cena již od 599 Kč.