Sada dóz k udržení čerstvosti 4dílná

Dózy praktické i vkusné zároveň.Těsnicí kroužek a 4klipový systém se postarají o nepropustnost, vzduchotěsnost a uchování aromaIdeální pro... více informací »
Sada dóz k udržení čerstvosti 4dílná
Značka: Astoreo
229 Kč
Ověřit dostupnost »
Dózy praktické i vkusné zároveň.Těsnicí kroužek a 4klipový systém se postarají o nepropustnost, vzduchotěsnost a uchování aromaIdeální pro...

Dózy praktické i vkusné zároveň.Těsnicí kroužek a 4klipový systém se postarají o nepropustnost, vzduchotěsnost a uchování aromaIdeální pro zamrazování, skladování a ohřívání v mikrovlnné troubě
Velmi žádaný produkt Sada dóz k udržení čerstvosti lze nakoupit právě nyní tu ve známé rubrice boxy a dózy! Nyní můžete získat další výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Výrobce Astoreo pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty. Však to vidíte sami! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další produkty od výrobce Astoreo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Sada dóz k udržení čerstvosti 4dílná pocházející od značky Astoreo snadno najdete právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze! Za bezkonkureční cenu 229 Kč.
Další produkty z kategorie Boxy a dózy