Šampon Herba bylinkový

Bylinkový šampon je účinnou prevencí proti kožním problémům psů a koček.Napomáhá léčbě lehčích kožních onemocnění.Je... více informací »
Šampon Herba bylinkový
Značka: Astoreo
129 Kč
Ověřit dostupnost »
Bylinkový šampon je účinnou prevencí proti kožním problémům psů a koček.Napomáhá léčbě lehčích kožních onemocnění.Je...

Bylinkový šampon je účinnou prevencí proti kožním problémům psů a koček.Napomáhá léčbě lehčích kožních onemocnění.Je určený pro velmi citlivou zvířecí pokožku, která je náchylná na různé druhy alergií.Šampon je zcela bezpečný i pro štěňata a koťata.Má neutrální pH, vytváří bohatou pěnu, která se velmi dobře splachuje.Je vhodný pro všechna plemena psů i koček.Obsahuje výtažky z léčivých rostlin: heřmánek pravý, měsíček lékařský, levandulový olej. Je obohacený o vitamín B a speciální kondicionér.Použití: Přiměřené množství šamponu naneste na mokrou srst. Rovnoměrně rozetřete a napěňte. Zabraňte vniknutí přípravku do očí a sliznice. Poté srst důkladně opláchněte čistou vodou. V případě potřeby postup zopakujte. Po umytí srst vysušte ručníkem nebo jemně vyfénujte.Obsah: 220 ml.Vyrobeno v České republice. Šampon Herba bylinkový značky .

Šampon Herba bylinkový – – . .

Oblíbený produkt Šampon Herba bylinkový originál od značky Astoreo snadno pořídíte tady teď právě za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 129 Kč.