Šéfkuchařský nůž 27,5 cm

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu... více informací »
Šéfkuchařský nůž 27
Značka: Astoreo
179 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu...

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce. Unikátní výrobek Šéfkuchařský nůž 27,5 cm máte možnost koupit bezprostředně tu na stránkách v oblíbené kategorii kuchyňské nože! Připravili jsme zcela nové produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Šéfkuchařský nůž 27,5 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Astoreo pohodlně získáte momentálně v naši nabídce trvale výhodně. Aktuálně za 179 Kč.