Šéfuchařský nůž 28 cm

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky... více informací »
Šéfuchařský nůž 28 cm
Značka: Astoreo
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky...

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteVyrobeno v TureckuKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce.
Žádaný produkt Šéfuchařský nůž 28 cm máte možnost pořídit ještě na našem webu umístěný v sekci kuchyňské nože! Nyní můžete najít skvělé produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Astoreo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Astoreo dodává velmi kvalitní sortiment.

Velmi prodávaný kus Šéfuchařský nůž 28 cm od kvalitní značky Astoreo naleznete zde teď za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 189 Kč.