SENCOR SHF 920BL – zánovní

Designový zvlhčovač vzduchu s průsvitným zásobníkem na vodu. Sencor SHF 920BL pracuje na principu vysokofrekvenčního... více informací »
SENCOR SHF 920BL -
Značka: Sencor
584 Kč
Ověřit dostupnost »
Designový zvlhčovač vzduchu s průsvitným zásobníkem na vodu. Sencor SHF 920BL pracuje na principu vysokofrekvenčního...

Designový zvlhčovač vzduchu s průsvitným zásobníkem na vodu. Sencor SHF 920BL pracuje na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru, produkuje studenou páru, takže neovlivňuje teplotu v místnosti. Na jedno naplnění dokáže produkovat páru až 6 hodin. Díky technologii Noiseless je provoz zvlhčovače velmi tichý.
Hodně prodávaný výrobek máte možnost dostat právě teď tady na našich stránkách v sekci péče o vzduch. Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od značky Sencor. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Sencor pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží.

Velmi žádaný produkt SENCOR SHF 920BL - zánovní od výrobce s dlouholetou historií SENCOR jde pořídit momentálně na webu extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 584 Kč.