Set dóz do mikrovlnné trouby

Praktické dózy usnadňují ohřev nebo vaření v mikrovlnné troubě. Víko každé dózy je opatřeno ventilem pro únik nahromaděné páry. Každé... více informací »
Set dóz do mikrovlnné trouby
Značka: Astoreo
79 Kč
Ověřit dostupnost »
Praktické dózy usnadňují ohřev nebo vaření v mikrovlnné troubě. Víko každé dózy je opatřeno ventilem pro únik nahromaděné páry. Každé...

Praktické dózy usnadňují ohřev nebo vaření v mikrovlnné troubě. Víko každé dózy je opatřeno ventilem pro únik nahromaděné páry. Každé jídlo se díky němu prohřeje a uvaří rovnoměrně. Jsou vhodné do myčky i do mrazáku.V sadě 2 kusy.Objem: 0,5 l a 1,75 l. Praktické dózy s víkemPraktický ventil k odvodu párySada 2 kusů Tento skvělý produkt Set dóz do mikrovlnné trouby lze zakoupit již dnes tu na webu ve známé sekci kuchyně a jídelna. Vyhledejte si další kousky z této známé kategorie za super ceny! Přední výrobce Astoreo pro vás připravuje top zboží. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na více kvalitních produktů od značky Astoreo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný výrobek Set dóz do mikrovlnné trouby pocházející od značky Astoreo pořídíte zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Levně za cenu 79 Kč.