Set dóz do mikrovlnné trouby

Praktické dózy usnadňují ohřev nebo vaření v mikrovlnné troubě. Víko každé dózy je opatřeno ventilem pro únik nahromaděné... více informací »
Set dóz do mikrovlnné trouby
Značka: Astoreo
79 Kč
Ověřit dostupnost »
Praktické dózy usnadňují ohřev nebo vaření v mikrovlnné troubě. Víko každé dózy je opatřeno ventilem pro únik nahromaděné...

Praktické dózy usnadňují ohřev nebo vaření v mikrovlnné troubě. Víko každé dózy je opatřeno ventilem pro únik nahromaděné páry. Každé jídlo se díky němu prohřeje a uvaří rovnoměrně. Jsou vhodné do myčky i do mrazáku.V sadě 2 kusy.Objem: 0,5 l a 1,75 l.Praktické dózy s víkemPraktický ventil k odvodu párySada 2 kusů
Hodně povedený produkt Set dóz do mikrovlnné trouby lze nakoupit právě zde tu na našich stránkách v populární sekci kuchyně a jídelna! Nyní získáte jiné zboží z této populární sekce v akci. Přední značka Astoreo má ve stále nabídkce vynikající zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další zboží od značky Astoreo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Set dóz do mikrovlnné trouby od výrobce se skvělou pověstí Astoreo snadno můžete sehnat tady nyní v bezva akci! Aktuálně za 79 Kč.