Shelma Adult bezobilné granule pro dospělé kočky 750g

Kompletní suché krmivo bez obilovin pro dospělé citlivé kočky.Hypoalergenní granule určené zejména pro dospělé kočky s velmi citlivým... více informací »
Shelma Adult bezobilné granule pro dospělé kočky 750g
Značka: Astoreo
159 Kč
Ověřit dostupnost »
Kompletní suché krmivo bez obilovin pro dospělé citlivé kočky.Hypoalergenní granule určené zejména pro dospělé kočky s velmi citlivým...

Kompletní suché krmivo bez obilovin pro dospělé citlivé kočky.Hypoalergenní granule určené zejména pro dospělé kočky s velmi citlivým zažíváním, sklony k alergiím nebo poškozenou a lámavou srstí.Kompletní superprémiová výživa s vysokým obsahem masa z lososa a zcela bez obilovin je vhodná i pro velmi mlsné kočky.Složení: čerstvé kuřecí (25 %), sušené drůbeží, bramborové vločky, hrášek (8 %), hrachová bílkovina, drůbeží tuk, bramborový škrob, sušen
Neodolatelný kus je k sehnání přímo tu na webu ve známé sekci granule! Mrkněte na zlevněné produkty z této sekce za outletovou cenu! U zákazníků oblíbená značka Astoreo vám poskytuje špičkové zboží.

Tento kvalitní a levný produkt Shelma Adult bezobilné granule pro dospělé kočky 750g od našeho předního výrobce Astoreo máte možnost pořídit online extra výhodně! Momentálně v akci za 159 Kč.