Silná skládací taška premium BARBARA

Praktická skládací pevná nákupní taška s elegantním vzorem.Velmi pevný a špíně odolný materiál.Praktické skládání se zipem.Rozměry: 45 x 62... více informací »
Silná skládací taška premium BARBARA
Praktická skládací pevná nákupní taška s elegantním vzorem.Velmi pevný a špíně odolný materiál.Praktické skládání se zipem.Rozměry: 45 x 62...

Praktická skládací pevná nákupní taška s elegantním vzorem.Velmi pevný a špíně odolný materiál.Praktické skládání se zipem.Rozměry: 45 x 62 cm.Materiál: polyester. Unikátní a žádaný produkt pořídíte snadno tady u nás zařazený v kategorii skládací tašky a nákupní vozíky. Pořiďte si ještě ostatní kusy z této oblíbené rubriky za extra cenu! Tento výrobce Home Elements má ve stále nabídkce špičkové zboží. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce Home Elements. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Silná skládací taška premium BARBARA od společnosti s předním postavením na trhu Home Elements dostanete právě nyní skutečně levně! Nyní pořídíte za 149 Kč.