Skládací silikonový trychtýř

Trychtýř/nálevka patří mezi potřebné pomocníky. S jeho pomocí naplníte každou sklenici nebo nádobu horkými nebo studenými... více informací »
Skládací silikonový trychtýř
Značka: Astoreo
49 Kč
Ověřit dostupnost »
Trychtýř/nálevka patří mezi potřebné pomocníky. S jeho pomocí naplníte každou sklenici nebo nádobu horkými nebo studenými...

Trychtýř/nálevka patří mezi potřebné pomocníky. S jeho pomocí naplníte každou sklenici nebo nádobu horkými nebo studenými tekutinami. Po složení nezabere téměř žádné místo.materiál silikonRozměry: 17,5 x 11,5 x 3,5 cmVhodný pro všechny průměry hrdla sklenic a nádobJednoduše skladný – nezabírá místoTento skvělý produkt Skládací silikonový trychtýř lze pořídit bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii pomocníci do kuchyně! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této populární sekce jednoduše online! Oblíbený dodavatel Astoreo dlouhodobě prodává špičkový sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na více kousků značky Astoreo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Skládací silikonový trychtýř od známého dodavatele Astoreo jde nakoupit v naší nabídce za výborné peníze. Levně za cenu 49 Kč.