Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l

Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l patří mezi tradiční kousky praktického nádobí. Je vyrobená ze zcela bezpečných materiálů a neobsahuje škodlivé... více informací »
Smaltovaná konvice Lavanda 2
Značka: Florina
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l patří mezi tradiční kousky praktického nádobí. Je vyrobená ze zcela bezpečných materiálů a neobsahuje škodlivé...

Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l patří mezi tradiční kousky praktického nádobí. Je vyrobená ze zcela bezpečných materiálů a neobsahuje škodlivé látky. Rukojeť vyrobená z bakelitu se nepřehřívá, a proto je manipulace s konvicí snadná a bezpečná. Konvice je odolná teplotám do 230 °C a vhodná na všechny typy varných spotřebičů včetně indukce. Pro udržení dlouhé životnosti doporučuje výrobce ruční mytí.Rozměry: 21 x 21 x 22 cm. Objem: 2,2 l. Smaltovaná konvice LavandaObjem 2,2 lBezpečné materiályRukojeť se nezahříváPro všechny typy varných desek včetně indukceOdolná do 230 °C Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l značky Florina.

Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l – rukojeť se nezahřívá – odolná do 230 °C. smalt.

Oblíbený kus Smaltovaná konvice Lavanda 2,2 l od top výrobce Florina jednoduše získáte zde teď právě skutečně levně! V akci od 599 Kč.