Sušička ovoce GORENJE

Nestačíte konzumovat a zpracovávat ovoce, houby nebo bylinky? Nasušte si je a v zimě vás už nic nezaskočí. Sušené potraviny si... více informací »
Sušička ovoce GORENJE
Značka: Gorenje
1 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Nestačíte konzumovat a zpracovávat ovoce, houby nebo bylinky? Nasušte si je a v zimě vás už nic nezaskočí. Sušené potraviny si...

Nestačíte konzumovat a zpracovávat ovoce, houby nebo bylinky? Nasušte si je a v zimě vás už nic nezaskočí. Sušené potraviny si ponechávají veškeré nutriční hodnoty, vitamíny, minerály i vůni. Sušička si poradí s každým ovocem, houbami nebo bylinkami díky rovnoměrnému proudění vzduchu na 5 výškově nastavitelných sítech. Najednou tak můžete usušit větší množství potravin.Průhledný materiál sušičky umožňuje snadný přehled o průběhu sušeníJednoduché nastavení času a teploty provozu na snadno ovladatelném digitálním displejiZvuková signalizace po ukončené sušícího procesu a automatické vypnutí přístrojeTichý provoz SilentPower zaručuje možnost sušení i přes noc, aniž by přístroj jakkoliv rušil váš spánekRozměry: průměr sušících plat je 31 cmPříkon 240 WČištění a údržba: k čištění povrchu tělesa používejte mokrý hadřík. Před uskladněním sušičky osušte všechny části suchým hadříkem. Nepoužívejte agresivní chemické nebo brusné prostředky, abyste zamezili poškození povrchu. Exkluzivní produkt lze zakoupit pohodlně u nás v oblíbené rubrice sušičky ovoce a odšťavňovače. Vyhledejte si akční produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu!

Často hledaný produkt Sušička ovoce GORENJE od našeho výrobce Gorenje snadno můžete najít tady nyní za výhodné peníze! Na našich stránkách za 1 499 Kč.