Termoska plechovka nerez fotbal 0,5 l

Barevná termoska ve tvaru plechovky s fotbalovým motivem potěší každého fanouška zeleného trávníku a míče. Udrží 12 hodin teplý a 8 hodin... více informací »
Termoska plechovka nerez fotbal 0
Značka: Orion
259 Kč
Ověřit dostupnost »
Barevná termoska ve tvaru plechovky s fotbalovým motivem potěší každého fanouška zeleného trávníku a míče. Udrží 12 hodin teplý a 8 hodin...

Barevná termoska ve tvaru plechovky s fotbalovým motivem potěší každého fanouška zeleného trávníku a míče. Udrží 12 hodin teplý a 8 hodin studený nápoj. Víčko na závit je opatřeno silikonovým těsněním. Praktické výklopné pítko je přímo ve víčku termosky.Materiál: nerez, plast, silikon.Rozměry: objem 0,5 l, průměr 7 cm, výška 19 cm.Zajímavý a nápaditý designUdrží 12 hodin teplý a 8 hodin studený nápojVíčko se silikonovým těsněním na závitPraktické výklopné pítkoTento diskontní produkt Termoska plechovka nerez fotbal 0,5 l je k dostání rovněž tady a teď na našem webu v populární sekci termosky a láhve na pití. Vyhledejte si ještě jiné produkty z naší rubriky za nejnižší cenu! Populární dodavatel Orion dlouhodobě vyrábí top výrobky.

Akční a ve slevě výrobek Termoska plechovka nerez fotbal 0,5 l značky Orion můžete pořídit na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Právě nyní za 259 Kč.