Termoska plechovka nerez fotbal 0,5 l

Termoska barevná ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá. Udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky.... více informací »
Termoska plechovka nerez fotbal 0
Značka: Orion
259 Kč
Ověřit dostupnost »
Termoska barevná ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá. Udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky....

Termoska barevná ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá. Udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Výklopné pítko ve víčku termosky. Víčko na závit se silikonovým těsněním.Materiál: nerez, plast.Nabízíme ve 2 barvách – červená a modrá.Rozměry: objem 0,5 l, pr. 7 cm, v. 19 cm.
Tento designový produkt Termoska plechovka nerez fotbal 0,5 l je k dispozici taky tady na našich stránkách v populární kategorii termosky a láhve na pití! Prozkoumejte unikátní zboží z této kategorie na pár kliknutí! Známá značka Orion vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce Orion. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Termoska plechovka nerez fotbal 0,5 l od značky s tradicí a dobrou pověstí Orion jednoduše pořídíte zde teď právě za extra cenu! Nyní zakoupíte za 259 Kč.