Tlakoměr na zápěstí BEURER BC 54

Příjemné měření tlaku v pohodlí domova umožňuje tlakoměr na zápěstí Beurer BC54. Je plně automatický a vyrobený v extra... více informací »
Tlakoměr na zápěstí BEURER BC 54
Značka: Beurer
1 399 Kč
Ověřit dostupnost »
Příjemné měření tlaku v pohodlí domova umožňuje tlakoměr na zápěstí Beurer BC54. Je plně automatický a vyrobený v extra...

Příjemné měření tlaku v pohodlí domova umožňuje tlakoměr na zápěstí Beurer BC54. Je plně automatický a vyrobený v extra tenkém provedení. Černý displej je snadno čitelný a přehledný.Tlakoměr je vybavený funkcí detekce arytmie, na kterou vás v případě možné poruchy srdečního rytmu upozorní.Balení obsahuje: tlakoměr na zápěstí, pouzdro, 2 x AAA baterie. Vyrobila německá společnost Beurer. Prodloužená záruka 5 let.Plně automatický tlakoměr na zápěstíPro obvod zápěstí 13,5 – 21,5 cmJasný a snadno čitelný černý displejDetekce arytmie – varování v případě možné poruchy srdečního rytmu2 uživatelské paměti – celkem 60 pamětíPrůměr ranních a večerních naměřených hodnot za posledních 7 dníDatum, časAutomatické vypnutíSignalizace chybyIndikátor baterieMožnost připojení k PC a stažení software zdarmaNěmecký výrobce Beurer poskytuje záruku 5 let  Tlakoměr na zápěstí BEURER BC 54 značky Beurer.

Tlakoměr na zápěstí BEURER BC 54 – pro obvod zápěstí 13,5 – 21,5 cm, možnost připojení k PC a stáhnutí aplikace zdarma – 2xAAA baterie. plast.

Kvalitní kus Tlakoměr na zápěstí BEURER BC 54 od top značky Beurer jednoduše můžete najít právě zde téměř zdarma. Nyní za akční cenu 1 399 Kč.