Twistshake Savička Anti-Colic Small 0+m

Twistshake savičku je vhodné použít při přecházení z kojení nebo krmení z láhve na pití z hrnečku. Je navržena tak, aby se co nejvíce podobala... více informací »
Twistshake Savička Anti-Colic Small
Značka: Twistshake
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Twistshake savičku je vhodné použít při přecházení z kojení nebo krmení z láhve na pití z hrnečku. Je navržena tak, aby se co nejvíce podobala...

Twistshake savičku je vhodné použít při přecházení z kojení nebo krmení z láhve na pití z hrnečku. Je navržena tak, aby se co nejvíce podobala matčině prsu, což umožní hladký a bezproblémový přechod z kojení na krmení z láhve. Antikolikový ventil zabraňuje vzniku kojenecké koliky a zajišťuje rovnoměrný tok. Pro zajištění pohodlného pití je spodní část pítka měkká a má vypouklý tvar. Vyrobeno z výjimečně měkkého silikonu, který je příjemný v ústech miminka. Sedí na všechny Twistshake kojenecké lahve. Akční a ve slevě produkt máte možnost koupit lehce tady a teď na našich stránkách v kategorii kojenecké láhve! Nyní si můžete koupit ještě další zboží ve zmíněné rubrice za super peníze! Tento vyjímečný výrobce Twistshake dlouhodobě nabízí špičkový sortiment. Naše nabídka je široká, mrkněte také na další produkty od výrobce Twistshake. Najdete je níže na této stránce.

Tento levný produkt Twistshake Savička Anti-Colic Small 0+m od značky se skvělou pověstí Twistshake pořídíte u nás nyní za akční cenu! Nabídka od 149 Kč.