tvdrak.cz

Úklidový set úzký

Tento oblíbený kus Úklidový set úzký od oblíbené značky se zárukou kvality Astoreo je k dostání momentálně na našich stránkách ve slevě! V akci od 599 Kč.
Úklidový set úzký
Popis produktu

Vědro, co svým tvarem dokonale zapadne do rohů? Našli jsme pro vás dokonalého pomocníka. Úzký úklidový set se skládá z mopu a důkladně promyšleného vědra. Vědro má hranatý tvar a tím se stává lépe skladné. Je dvoukomorové a umožňuje v jedné části mop namočit a díky integrovanému kartáči zbavit nečistot. V druhé části vědra je samostatná komora pro ždímání. To vše bez ohýbání, námahy a máčení rukou. Stačí pouze sklopit hlavici mopu a protáhnout příslušnou částí. Díky 2 vypouštěcím ventilům ve spodní části je manipulace ještě snadnější. Vědro položíte do vany nebo výlevky, vyjmete silikonové zátky a bez námahy necháte použitou vodu vytéct. Plochá a sklopná hlavice je otočná o 360 °C a tím je velmi efektivní pro vytírání pod nábytkem a na těžko dostupných místech. Návlek z jemného mikrovlákna je k hlavici připevněný pomocí suchého zipu. Má dlouhou životnost a perfektně absorbuje vodu. Lze ho snadno sundat a vyprat. Teleskopická násada se skládá ze 4 dílů a rozložená se pohodlně vejde do vědra. Maximální délka složené teleskopické násady:118 cm.
Jak používat úklidový set:
Před nasazením nebo sundáním návleku je nutné zalomit okraje na vrchní části hlavice. Po nasazení návleku uvolněné okraje zajistíte do pevné polohy cvaknutím, a tím zajistíte jeho přesné a pevné usazení.
Teleskopickou tyč lze jednoduše rozebrat na 4 díly a uložit je do vědra nebo pouze zavěsit na háček.
Úklidový set
Snadné vytírání i pod nábytkem
Ždímací komora
2 vypouštěcí ventily usnadní manipulaci
Sklopná, plochá hlavice s rotací 360 °C
Návlek z mikrovlákna je vhodný do pračky
Teleskopická násada až 118 cm
Šetrný ke všem typům podlah
Náhradní návlek lze koupit v našem e – shopu
Rozměry hlavice: 32 x 12 cm. Rozměry vědra: 19 x 22 x 38 cm. Materiál: odolný a kvalitní plast, mikrovlákno.