VitalBite Poloměkké granule hovězí 4 x 1,5 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody... více informací »
VitalBite Poloměkké granule hovězí 4
Značka: VitalBite
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody...

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Poloměkké granule bohaté na hovězí – 14% hovězího pro skvělou chuť. Výhodné balení 4 × 1,5 kg Tento akční a ve slevě kus VitalBite Poloměkké granule hovězí 4 x 1,5 kg máte možnost koupit rovnou tu umístěný v kategorii granule pro psy. Najděte si akční výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny. U nás nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky VitalBite. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný kus VitalBite Poloměkké granule hovězí 4 x 1,5 kg od populárního výrobce VitalBite můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách skutečně levně! Ve skvělé akci za 499 Kč.