Vyhřívací dečka VP HB 30

Vyhřívací dečka VP HB 30 vás příjemně a spolehlivě zahřeje v chladných dnech. Je vyrobená z měkkého plyšového materiálu a... více informací »
Vyhřívací dečka VP HB 30
Značka: VitalPeak
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyhřívací dečka VP HB 30 vás příjemně a spolehlivě zahřeje v chladných dnech. Je vyrobená z měkkého plyšového materiálu a...

Vyhřívací dečka VP HB 30 vás příjemně a spolehlivě zahřeje v chladných dnech. Je vyrobená z měkkého plyšového materiálu a díky své velikosti se hodí na prohřátí různých partií těla. Dečka nabízí 3 úrovně výhřevu a nechybí ani automatické vypnutí po 90 minutách provozu.Rozměry: 30 x 40 cm.Vyhřívací dečka VP HB 30Měkká a jemnáPříjemně prohřeje a uvolní ztuhlé svaly3 teplotní stupněAutomatické vypnutí po 90 minutáchSíťové napájeníOdnímatelný síťový kabelPraní v pračce do 30 °CLCD ovládací panel s podsvícením Vyhřívací dečka VP HB 30 značky VitalPeak.

Vyhřívací dečka VP HB 30 – měkká a jemná, 3 teplotní stupně, automatické vypnutí po 90 minutách – praní v pračce do 30 °C. polyester.

Tento výjimečný kus Vyhřívací dečka VP HB 30 od skvělého a známého výrobce VitalPeak pohodlně nakoupíte zrovna dneska opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 699 Kč.