Zahradní vozík

Každá zahrada potřebuje údržbu, při které vzniká různý odpad. S jeho odvozem vám pomůže šikovný zahradní vozík se dvěma... více informací »
Zahradní vozík
Značka: Prosperplast
979 Kč
Ověřit dostupnost »
Každá zahrada potřebuje údržbu, při které vzniká různý odpad. S jeho odvozem vám pomůže šikovný zahradní vozík se dvěma...

Každá zahrada potřebuje údržbu, při které vzniká různý odpad. S jeho odvozem vám pomůže šikovný zahradní vozík se dvěma pojezdovými kolečky. Odvezete s ním sesbíranou úrodu ovoce či zeleniny, dřevo, posečenou trávu nebo plevel, odklizený sníh, písek, zeminu nebo nářadí. Důmyslná a přitom lehká konstrukce umožňuje naložený vozík pohodlně tlačit před sebou nebo táhnout. Materiál: odolný, lehký plast. Objem: 95 l. Rozměry: délka 79,9 cm, šířka 59,3 cm, výška 72,4 cm. V nabídce dvě barevné varianty.• Významný pomocník na zahradní práce• Lehká a důmyslná konstrukce• 2 pojezdová kolečka• Odolný a lehký plast• Snadná údržbaHodně oblíbený produkt lze zakoupit prostě tady na stránkách v populární sekci zahradní nářadí a potřeby. Máme pro vás zlevněné výrobky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu. Významná značka Prosperplast dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty Nové kousky každý den! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky Prosperplast. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento oblíbený kousek Zahradní vozík od spolehlivé značky Prosperplast jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za super cenu! Právě lze objednat jen za 979 Kč.