tvdrak.cz

De Gusto Solná deska 30 x 20 x 5 cm

Tento kvalitní a žádaný výrobek De Gusto Solná deska 30 x 20 x 5 cm od oblíbené značky se zárukou kvality De Gusto jednoduše můžete sehnat zrovna v bezva akci. Nyní pořídíte jen za 499 Kč.
EAN: 8595194731066
De Gusto Solná deska 30 x 20 x 5 cm
Popis produktu

Solná deska 

Pramen zdraví z Himalájí! Zdravé grilování s originální chutí Himalájí!

Grilovací solná deska je čistě přírodní produkt. Solná deska snese extrémní teploty a dlouho si uchová vysokou teplotu. Solná deska je vhodná zejména pro grilování steaků, ryb a mořských plodů, ale také zeleniny a masa. Grilovaný pokrm získá nezaměnitelnou chuť díky přítomnosti stopových prvků a přírodních minerálů v himalájské soli. Solná deska předává grilovaným pokrmům mírné aroma, menší než při normálním solení. 

Solná deska je vhodná na všechny druhy grilů, dodá chuť každému pokrmu. Také lze použít na grilování na plynovém hořáku. Další její využití naleznete při přípravě jídla v troubě.

Solná deska – rozměr:

30 x 20 x 5 cm

Solná deska – výhody:

zdravé grilování – na solné desce se jídlo nikdy nepřipálí
– tepelná úprava bez použití tuku a oleje, pokrm zůstane šťavnatý
– po nachlazení v ledničce použití jako servírovací deska
snadné čištění, lze použít opakovaně
antiseptický / antibakteriání povrch

K solné desce doporučujeme zakoupit kovový držák pro snadnější manipulaci za 299 Kč.

Upozornění:

Nepřehlédněte, že naše originální solné desky De Gusto jsou vysoké 5 cm. S ohledem na tepelný proces grilování a výjimečné tloušťce tak naše deska vydrží podstatně déle než jiné konkurenční produkty na trhu. Za bezkonkureční cenu tak u nás získáte to, co nám jiní jen závidí.
I když je každá solná deska pečlivě vybírána a kontrolována, najdou se na ní vždy menší či větší oděrky či prasklinky, které podtrhují 100% přírodní původ. Abyste životnost solné desky maximálně prodloužili, využijte náš kovový držák, který relativně křehkou desku maximálně ochrání a značně zjednoduší manipulaci v zahřátém stavu.

Přejeme dobrou chuť.