tvdrak.cz

HomeLife Zeštíhlující body sada 2ks

Vysoce kvalitní kus HomeLife Zeštíhlující body sada 2ks od dodavatele s dlouholetou historií HomeLife lze koupit tady nyní za výhodné peníze. Akční cena od 198 Kč.
EAN: 8595194713529
HomeLife Zeštíhlující body sada 2ks

Zeštíhlující body sada 2ks

Zeštíhlující body vytvaruje a zeštíhlí nejproblémovější části těla od linie kolen až po linii prsou. Vše v jednom díle bez viditelných švů a napojení.

Sauna efekt – Speciální stahovací materiál, ze kterého je body vyrobeno, prokrvuje pokožku a tím ji okysličuje. Nedostatečný krevní oběh a zpomalené proudění lymfy vede k hromadění toxických odpadních látek. Špatné prokrvení je stále častějším následkem sedavého způsobu života a špatné životosprávy. Zlepšení prokrvení vede k formování problematických partií a odstranění celulitidy.

Sauna efekt navíc díky prokrvování pokožku prohřívá a zabraňuje prochladnutí. Pokud zeštíhlující body budete nosit při sportu podpoříte spalování tuku v problematických oblastech a zformujete své křivky.

Zeštíhlující body sada 2ks – výhody:

– pohodlné na nošení
– dokonale elastické
– body můžete nosit pod jakýmkoliv oblečením, zvláště přiléhavém
– zformuje Vaši postavu do ideálních křivek

Zeštíhlující body dodáváme pouze v sadě 2 ks (1x barva černá, 1x tělová) s klasickým nebo hlubokým výstřihem ve velikostech S až XXL (s klasickým výstřihem do velikosti 3XL – uveďte v objednávce) za cenu 198 Kč.

hluboký výstřih – dostupné pouze ve velikosti S!

Tabulka velikostí zde

Na zeštíhlující body poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Další produkty z kategorie Dámské stahovací prádlo